درباره ما

با استعانت از حضرت حق گام در راهی گذاشته ایم که بدون توجه خداوند و نصرت او ابتر و بی اثر خواهد بود. چند سالی است که حرکتهای جهادی در سرزمین من ، ایران،توسط جوانانی مؤمن شکل گرفته است که بخشی از زکات جوانی خود را صرف خدمت رسانی به ولی نعمتان خود می کنند.در این راه طولانی و ناهموار، جوانان مؤمن توانسته اند در توسعۀ محیطی و فیزیکی روستاها بسیار موفق باشند ، اما غفلت از منابع نیروی انسانی به ویژه نظام آموزشی کشور باعث شد از ظرفیت حداکثری مدارس، ساخته شده و سایر بناها استفاده عملیاتی صورت نگیرد.
لازم به تذکر است مدرسه با کیفیت مطلوب و استاندارد ساخته می شود ، اما در محتوی آموزشی و تربیتی مدارس ، به دلیل عدم عدالت آموزشی در مناطق کم برخوردار مشکلاتی وجود دارد که سرعت پیشرفت و بهره برداری از مدارس را به شدت کاهش می دهد.
مؤسسه مردم نهاد جهادی رویش مهر ، با این افق تاسیس شد که ذیل سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، بتواند مدرسه ای در افق چشم انداز ۱۴۰۴ را نشانه برود و راهبرد کلان خود را مبتنی بر ارتقای سطح کیفی مدیران و معلمان قرار دهد و راهکار عملیاتی خود را روی آموزش جهادی و رایگان مدیران  و معلمان مدارس متمرکز کند.

نام: موسسه مردم نهاد ژرف اندیشه سازان رویش مهر

شماره ثبت: ۶۷۱

شناسه ملی: ۱۴۰۰۸۸۰۸۸۱۸

محل ثبت: استان سیستان و بلوچستان (زاهدان)

دارای مجوز فعالیت از وزارت کشور

اهدای لوح سپاس و تقدیر ویژه از سمت سید محمد بطحایی وزیر وقت آموزش و پرورش کشور