چند سالی است که حرکت های جهادی در سرزمین ما، ایران، توسط جوانانی مؤمن شکل گرفته است که بخشی از زکات جوانی خود را صرف خدمت رسانی به ولی نعمتان خود می کنند. در این راه طولانی و ناهموار، جوانان مؤمن توانسته اند در توسعۀ محیطی و فیزیکی روستاها بسیار موفق باشند. اما غفلت از منابع نیروی انسانی به ویژه نظام آموزشی کشور باعث شد از ظرفیت حداکثری مدارس، ساخته شده و سایر بناها استفاده عملیاتی صورت نگیرد . "مؤسسه مردم نهاد جهادی رویش مهر" با این افق تاسیس شد که ذیل سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، بتواند مدرسه ای در افق چشم انداز 1404 را نشانه برود و راهبرد کلان خود را مبتنی بر ارتقای سطح کیفی مدیران و معلمان قرار دهد و راهکار عملیاتی خود را با عنوان "طرح آرام" روی آموزش جهادی و رایگان مدیران و معلمان مدارس متمرکز کند.
با ما تماس بگیرید 09032120821
info@rouyeshmehr.ir
تصویر عنوان

سایت

خانه  /  وبلاگ   /  گوناگون   /  نشست تخصصی موسسه جهادی رویش مهر با مدیران ادارات آموزش و پرورش شمال سیستان و بلوچستان

نشست تخصصی موسسه جهادی رویش مهر با مدیران ادارات آموزش و پرورش شمال سیستان و بلوچستان


نشست تخصصی موسسه جهادی رویش مهر با مدیران آموزشی شمال سیستان و بلوچستان

(زابل – ۲۰ آبان ۹۸)

– در این جلسه که به میزبانی زابل و با حضور مدیران و معاونان آموزشی ادارات آموزش و پرورش ۶ شهرستان شمالی استان سیستان و بلوچستان برگزار شد، برنامه های بلندمدت موسسه جهادی رویش مهر در سال ۹۸ و ۹۹ مورد بحث واقع گردید.

– همچنین اولویت در معرفی اعضای جدید کارگروه های رویش مهر در هر شهرستان بر اساس مدل ۳+۴ (۳ نفر اعضای حقوقی و ۴ نفر هماهنگ کننده مقاطع دوره ابتدایی) و تشکیل این کارگروه ها جهت استمرار ارتقای معلمان و مدیران منطقه از موضوعات مطرح شده در این نشست می باشد.

– در این جلسه، مهندس خان محمدی با اعلام استقرار دپارتمان های تخصصی در هر دوره در تهران با حضور کارشناسان آموزشی ابراز امیدواری کرد: ارتباط اعضای کارگروه های هر شهرستان با دپارتمان های تخصصی، باعث شروع فصلی نوین در فعالیت های رویش مهر در این مناطق خواهد بود.