چند سالی است که حرکت های جهادی در سرزمین ما، ایران، توسط جوانانی مؤمن شکل گرفته است که بخشی از زکات جوانی خود را صرف خدمت رسانی به ولی نعمتان خود می کنند. در این راه طولانی و ناهموار، جوانان مؤمن توانسته اند در توسعۀ محیطی و فیزیکی روستاها بسیار موفق باشند. اما غفلت از منابع نیروی انسانی به ویژه نظام آموزشی کشور باعث شد از ظرفیت حداکثری مدارس، ساخته شده و سایر بناها استفاده عملیاتی صورت نگیرد . "مؤسسه مردم نهاد جهادی رویش مهر" با این افق تاسیس شد که ذیل سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، بتواند مدرسه ای در افق چشم انداز 1404 را نشانه برود و راهبرد کلان خود را مبتنی بر ارتقای سطح کیفی مدیران و معلمان قرار دهد و راهکار عملیاتی خود را با عنوان "طرح آرام" روی آموزش جهادی و رایگان مدیران و معلمان مدارس متمرکز کند.
با ما تماس بگیرید 09032120821
info@rouyeshmehr.ir
تصویر عنوان

سایت

خانه  /  وبلاگ   /  گوناگون   /  تقدیر از گروه جهادی دانش آموزی رویش مهر

تقدیر از گروه جهادی دانش آموزی رویش مهر

🔹مراسم بزرگداشت خیرین مناطق کم برخوردار خراسان شمالی به همت کمیته امداد این استان روز سه شنبه ۲۱ آبان در تهران برگزار گردید.

🔹این همایش که با حضور دکتر محسن رضایی رییس ستاد توانمند سازی مناطق محروم کشور، مدیران کمیته امداد و جمع کثیری از خیرین و خانواده ایشان انجام شد، از تلاشها و مجاهدت های افراد و گروه های خیّری در استان؛ از جمله گروه جهادی دانش آموزی رویش مهر تقدیر و تشکر به عمل آمد.

🔹در این مراسم جناب آقای “محمد جواد ظفری” از پرسنل دبیرستان پسرانه مهرهشتم و از فعالان گروه و همچنین “علیرضا احمدخانلو” از دانش آموزان جهادگر به نمایندگی از گروه جهادی رویش مهر تقدیر شدند.

 

🖌موسسه جهادى رویش مهر