چند سالی است که حرکت های جهادی در سرزمین ما، ایران، توسط جوانانی مؤمن شکل گرفته است که بخشی از زکات جوانی خود را صرف خدمت رسانی به ولی نعمتان خود می کنند. در این راه طولانی و ناهموار، جوانان مؤمن توانسته اند در توسعۀ محیطی و فیزیکی روستاها بسیار موفق باشند. اما غفلت از منابع نیروی انسانی به ویژه نظام آموزشی کشور باعث شد از ظرفیت حداکثری مدارس، ساخته شده و سایر بناها استفاده عملیاتی صورت نگیرد . "مؤسسه مردم نهاد جهادی رویش مهر" با این افق تاسیس شد که ذیل سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، بتواند مدرسه ای در افق چشم انداز 1404 را نشانه برود و راهبرد کلان خود را مبتنی بر ارتقای سطح کیفی مدیران و معلمان قرار دهد و راهکار عملیاتی خود را با عنوان "طرح آرام" روی آموزش جهادی و رایگان مدیران و معلمان مدارس متمرکز کند.
با ما تماس بگیرید 09032120821
info@rouyeshmehr.ir
تصویر عنوان

برگزارى دومین دوره آموزش مدیران و معلمان قطب مکران (چابهار) – شهریور ۹۸

خانه  /  آموزش مدیران  /  آموزش معلمان  /  برگزارى دومین دوره آموزش مدیران و معلمان قطب مکران (چابهار) – شهریور ۹۸

مؤسسه مردم نهاد جهادی رویش مهر در جدیدترین اقدام خود در جهت توسعه آموزشی مدیران و آموزگاران استان سیستان و بلوچستان در قطب مکران، با مساعدت سازمان منطقه آزاد تجاری چابهار و همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان، دوره ای موفق را با شرکت نزدیک به ۱۵۰ نفر از مدیران و آموزگاران منتخب از ۷ شهرستان جنوبی استان سیستان و بلوچستان برگزار نمود. در این دوره آموزشی که با اعزام اساتید برتر و جهادی تعلیم و تربیت کشور از ۲۵ الی ۲۹ شهریور ۹۸ به میزبانی چابهار اجرا گردید.

 

سرفصل های آموزشی شامل اختلالات یادگیری و مهارت های تدریس درس ریاضی برای آموزگاران دوره ابتدایی و همچنین برنامه نویسی مدرسه (طرح تدبیر) و نکات مدرسه کاوی را برای مدیران مدارس هدف تدریس گردیده است.