چند سالی است که حرکت های جهادی در سرزمین ما، ایران، توسط جوانانی مؤمن شکل گرفته است که بخشی از زکات جوانی خود را صرف خدمت رسانی به ولی نعمتان خود می کنند. در این راه طولانی و ناهموار، جوانان مؤمن توانسته اند در توسعۀ محیطی و فیزیکی روستاها بسیار موفق باشند. اما غفلت از منابع نیروی انسانی به ویژه نظام آموزشی کشور باعث شد از ظرفیت حداکثری مدارس، ساخته شده و سایر بناها استفاده عملیاتی صورت نگیرد . "مؤسسه مردم نهاد جهادی رویش مهر" با این افق تاسیس شد که ذیل سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، بتواند مدرسه ای در افق چشم انداز 1404 را نشانه برود و راهبرد کلان خود را مبتنی بر ارتقای سطح کیفی مدیران و معلمان قرار دهد و راهکار عملیاتی خود را با عنوان "طرح آرام" روی آموزش جهادی و رایگان مدیران و معلمان مدارس متمرکز کند.
با ما تماس بگیرید 09032120821
info@rouyeshmehr.ir
تصویر عنوان
همه چیز درباره ما ...

درباره ما

موسسه جهادی رویش مهر

درباره ما

چند سالی است که حرکت های جهادی در سرزمین ما، ایران، توسط جوانانی مؤمن شکل گرفته است که بخشی از زکات جوانی خود را صرف خدمت رسانی به ولی نعمتان خود می کنند. در این راه طولانی و ناهموار، جوانان مؤمن توانسته اند در توسعۀ محیطی و فیزیکی روستاها بسیار موفق باشند. اما غفلت از منابع نیروی انسانی به ویژه نظام آموزشی کشور باعث شد از ظرفیت حداکثری مدارس، ساخته شده و سایر بناها استفاده عملیاتی صورت نگیرد .
لازم به تذکر است مدرسه با کیفیت مطلوب و استاندارد ساخته می شود، اما در محتوای آموزشی و تربیتی مدارس، به دلیل عدم عدالت آموزشی در مناطق کم برخوردار مشکلاتی وجود دارد که سرعت پیشرفت و بهره برداری از مدارس را به شدت کاهش می دهد .
“مؤسسه مردم نهاد جهادی رویش مهر” با این افق تاسیس شد که ذیل سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، بتواند مدرسه ای در افق چشم انداز ۱۴۰۴ را نشانه برود و راهبرد کلان خود را مبتنی بر ارتقای سطح کیفی مدیران و معلمان قرار دهد و راهکار عملیاتی خود را با عنوان “طرح آرام” روی آموزش جهادی و رایگان مدیران و معلمان مدارس متمرکز کند.

 

اهداف طرح آرام :
* ارتقای مِلاک آموزشی و پرورشی مدارس مناطق کم برخوردار در مقطع ابتدایی و رسیدن به متوسط مِلاک کشوری
* افزایش سطح دانش ، مهارت و نگرش معلمان و مدیران مدارس مناطق کم برخوردار
* بی نیاز کردن مدارس منطقه از بکارگیری معلمان و مدیران و اساتید غیر بومی
* سرعت بخشیدن به اجرای طرح سند تحول بنیادین آموزش و پرورش کشور

حامیان و همکاران

با ما در ارتباط باشید

نشانی: تهران، بلوار سعادت آباد، خیابان عبقری دوم، بلوار بهزاد شمالی، کوچه حلاجیان، موسسه آموزشی شمس الشموس، دفتر رویش مهر

تلفن: ۲۲۳۵۱۲۰۵-۰۲۱
شماره همراه: ۲۱۲۰۸۲۱-۰۹۰۳ (یافتیان)

کانال تلگرام : rouyesh_mehr@
کانال اینستاگرام : rooyesh_mehr@