چند سالی است که حرکت های جهادی در سرزمین ما، ایران، توسط جوانانی مؤمن شکل گرفته است که بخشی از زکات جوانی خود را صرف خدمت رسانی به ولی نعمتان خود می کنند. در این راه طولانی و ناهموار، جوانان مؤمن توانسته اند در توسعۀ محیطی و فیزیکی روستاها بسیار موفق باشند. اما غفلت از منابع نیروی انسانی به ویژه نظام آموزشی کشور باعث شد از ظرفیت حداکثری مدارس، ساخته شده و سایر بناها استفاده عملیاتی صورت نگیرد . "مؤسسه مردم نهاد جهادی رویش مهر" با این افق تاسیس شد که ذیل سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، بتواند مدرسه ای در افق چشم انداز 1404 را نشانه برود و راهبرد کلان خود را مبتنی بر ارتقای سطح کیفی مدیران و معلمان قرار دهد و راهکار عملیاتی خود را با عنوان "طرح آرام" روی آموزش جهادی و رایگان مدیران و معلمان مدارس متمرکز کند.
با ما تماس بگیرید 09032120821
info@rouyeshmehr.ir
تصویر عنوان

سایت

خانه  /  وبلاگ   /  گوناگون   /  دوره آموزش “فارسی ابتدایی” ویژه معلمان بلوچستان

دوره آموزش “فارسی ابتدایی” ویژه معلمان بلوچستان

🔹پس از تعویق یک ماهه برگزاری دوره آموزش معلمان جنوب استان سیستان و بلوچستان و هماهنگی و اعلام آمادگی کامل سازمان منطقه آزاد تجاری چابهار و اداره کل آموزش و پرورش استان، این دوره با حضور بیش از یکصد نفر از آموزگاران دوره ابتدایی ۷ شهرستان جنوبی استان سیستان و بلوچستان طی روزهای ۱۳ لغایت ۱۵ آذر ماه در چابهار برگزار خواهد شد.

🔹در دوره آتی که با اعزام اساتید برتر آموزش درس فارسی ایتدایی همراه خواهد بود، از هر شهرستان ۱۲ آموزگار در دوره ابتدایی (هر پایه ۲ نفر) به نمایندگی از معلمان شهرستان خود در این کلاسها شرکت خواهند کرد.

🔹قرار است با همکاری ادارات آموزش و پرورش شهرستان ها، معلمان آموزش دیده به عنوان مدرسان میانی رویش مهر، محتوای تعلیم دیده را به سایر همکاران منتقل کنند.